KONST / Litografier / Färglitografi 17004421
nr 1700 4421
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 74/366, Skärfläckor, mm;36x27 cm, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:29:14
700 kr
1.600 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)